Havacılık İngilizcesi

Uluslararası Sivil Havacılık Örgütü'nün  (ICAO) 28000 hava kazasını incelediği raporuna gore sorunların %70'i dil karışıklığından meydana geliyor.ICAO standartlarına gore uluslararası uçuş yapan tüm pilotlar ve uluslararası uçuşlarda trafik kontrolörlüğü yapan tüm kişilerin belli bir seviyede İngilizce bilmesi zorunludur.

Bu İngilizce seviyesi ise ICAO Operational Level 4 (ICAO Seviye 4 İngilizce Yeterliliği) olarak bilinir. ICAO tarafından geliştirilen dil
tanımlayıcılarını burada bulabilirsiniz.

KARŞILAŞTIĞINIZ EN BÜYÜK SORUN

Pilotların ve hava kontrolörlerin yoğun ve çok değişken bir tempoda çalışmalarından dolayı bu kişileri klasik sınıf içi eğitim almaları onlar için kullanışsız ve verimsiz olur. Fakat, günümüzdeki teknoloji yaşadığımız hayat üzerinde olduğu gibi yeni bir dili öğrenme yöntemlerimiz üzerinde de etkili ve bize yeni fırsatlar sunuyor.

Bağımsız çalışma programları öğrencilere geniş fırsatlar ve esneklik sağlıyor ve böylece öğrenciler istedikleri yerde ve zamanda istedikleri hızda çalışıyorlar. Bu tür programlar daha once de kelime, dilbilgisi ve dinleme yeteneklerini geliştirmede öğrencilere yardımcı olmuştu. Ancak, bu programlar öğrencinin konuşma yeteneği açısından etkisiz kalmıştı. Ta ki bugüne kadar!

ARAPÇA -TÜRKÇE , TÜRKÇE - ARAPÇA , ARAPÇA - İNGİLİZCE EĞİTİMLERİMİZ BAŞLAMIŞTIR.

Bu seviyeler ; 

1.Seviye–BAŞLANGIÇ (Okuma-Yazma Yoğun-Konuşma-Dinleme Yoğun) 
2.Seviye-TEMEL (Okuma-Yazma Yoğun-Konuşma-Dinleme Yoğun-Temel Gramer Kuralları) 
3.Seviye-ORTA (Okuma Yoğun-Yazma-Konuşma Yoğun-Dinleme Yoğun-Gramer) 
4.Seviye-İLERİ (Okuma Yoğun-Yazma-Konuşma Yoğun-Dinleme -Gramer Yoğun) 

Her seviyede dört temel beceriye yer verilmiş ve sistemli gramer eğitimi programımıza eklenmiştir.


HAVACILIK İNGGİLİZCESİ

THY Ingilizce sinavi ,DYNED ve Kabin memurlugu icin THY ile kurumsal anlasmali tek sube olan K.cekmece Amerikan Kultur ile mulakatlara ve sinavlara uzaman kadromuzla hazirlana bilirsiniz.!  DETAYLI BILGI ICIN 02125802100 


7-14 yaş çocuk grubu İÇİN ÇEŞİTLİ HEDİYELER KAZANMA ŞANSI..!

7-14 YAŞ ÇOCUK GRUBU İÇİN ÜCRETSİZ SEVİYE BELİRLEME SINAVINA GİREN HERKESE ÇEKİLİŞLE QUADCOPTER-SANAL GERÇEKLİK GÖZLÜĞÜ-TABLET VE %100 BURS KAZANMA ŞANSINI KAÇIRMAYIN..!


YAZ OKULU - EARLY 7-14 YAŞ GRUBU HIZLANDIRILMIŞ EĞİTİM

Yaz aylarını değerlendirmek mi istiyorsunuz? Amerikan Kültür farkı ile İngilizce Yaz Okulları’nın 2015’e özel kampanyalarını kaçırmayın!

 

İngilizce Yaz Okulları

İngilizce yaz okulu  yaz tatilini değerlendirmek isteyen öğrencilerin ihtiyacına yönelik olarak tasarlanmalıdır. Kısa bir zaman gibi gözükse de İngilizce  yaz okulu öğrencilere faydalı olur. Anlayamadıkları konuları daha iyi bir şekilde anlayabilirler, eğer öğrenci okuluna göre geri seviyedeyse İngilizce yaz okulu sayesinde eksikliklerini kapatabilir.

İngilizce yaz okullarına katılıp, siz de gerek kendiniz gerekse çocuğunuz için, yaz aylarını hem eğitime hem de eğlenceye mi ayırmak istiyorsunuz?

 Amerikan Kültür İngilizce yaz okulları, İngilizce öğrenimine yıl içerisinde gerekli zamanı ayıramamış, veya İngilizce eğitimi almış fakat yeterli başarıyı sağlayamamış öğrencilere, İngilizce’yi öğrenmenin aslında  zor olmadığını kanıtlar nitelikteki eğitimleri ile, yaz aylarını fırsata çeviriyor.

İngilizce yaz okullarında öğrenciyi sıkmayan, sadece dilbilgisi hedeflemeyen, akıcı konuşmayı ve kelime haznesini geliştirmeyi hedefleyen yaz programları sizler için özel olarak hazırlanıyor.

İngilizce yaz okullarımız, genel İngilizce derslerinden biraz daha farklı içeriğe sahip olmasının yanında yaz okulları için özel olarak hazırlamış ek derslerle de hedefe ulaşmayı kesinleştiriyor.

  • YAZ OKULU 2,5 AYLIK PROGRAM - BAŞLAMA TARİHİ - 15 HAZİRAN - 10 EYLÜL 2015
  • YAZ OKULU 2 AYLIK PROGRAM - BAŞLAMA TARİHİ - 20 TEMMUZ- 10 EYLÜL 2015


   
ERKEN KAYIT 
AVANTAJLARINDAN YARARLANIN...


Home Work Clob ( Eve Ödev Kalmasın )

Çocukların okula başlamasıyla birlikte aileler için çocuklarıyla ilgili yeni bir kaygı ve stres kaynağının oluştuğu artık yadsınamaz bir gerçektir. Çocuğun ilköğretim yıllarında doğru çalışma yollarını öğrenmesi, ödev bilincini kazanması, ödevlerini eksiksiz yapması ileriki yıllarda alacağı eğitimlerde çok önemli bir rol oynamaktadır.

Günümüzde artık ailelerin nerdeyse tamamı için çocuğun ödevleri aile içindeki ilişkileri geren, ailenin yaşam biçimini ciddi bir biçimde şekillendiren bir olguya dönüşmüştür. Ödev yaparken tahammülünü yitiren ve bu tahammülsüzlüğü dile getiren anne ve babaların sayısı her geçen gün hızla artıyor. Doğal olarak bu gergin ilişkiler çocuğun ödevlere, okula ve ders çalışmaya bakışını da olumsuz etkiliyor.

Erken İngilizce çocukların okuldan sonra keyifle ödevlerini yapacakları, belki de okulda tam anlamıyla öğrenemedikleri bir konuyu eksiksiz öğrenecekleri, bütün bunları yaparken kesinlikle çok eğlenecekleri biçimde hazırlanmıştır.


Ücretsiz Online İngilizce Deneme Sınavı Hemen Seviyeni Belirle!

Seviye Tespit Sınavı!
Back to Top