TESOL - Öğretmenlik Kursu

TESOL SİZE NELER SUNAR

TESOL (Teaching English to Speakers of Other Languages), ana dili İngilizce olmayan kişilere İngilizce öğretme yetkinliğinizi gösterir bir belge alınmasını sağlayan kursun kısaltılmış adıdır. TESOL Sertifikasyon kursu sonunda alınacak olan sertifikalar HARVARD PUBLISHERS tarafından akreditedir ve dünyanın her yerinde geçerlidir. TESOL sertifikası alındıktan sonra herhangi bir özel öğretim kurumuna rahatlıkla (özel okullar, yabancı dil kursları, dershaneler vb.) başvurulabilir. 

TESOL kursumuz iki yönden akreditedir. Birincisi kullanılan temel içerik (daha sonra Amerikan Kültür Yabancı Dil Okulları tarafından eğitici videolarla desteklenmiş ve geliştirilmiştir) dünyanın en büyük TESOL kursu hizmeti veren HARVARD PUBLISHERS'a aittir. Ayrıca, COLLEGE OF TEACHERS'ın kurumsal üyesi olan Amerikan Kültür® Dil Okulları tarafından tüm program titizlikle gözden geçirilmiştir.

TESOL

NEDEN TESOL?

Usta Öğretici
Bu sertifika ile hem Türkiye'de hem de tüm dünyada ana dili İngilizce olmayan herkese yasal olarak İngilizce öğretebilirsiniz. (Bu program sonunda alacağız sertifika ile Türkiye'deki tüm özel okullarda ve dil kurslarında M.E.B’den onaylı atamanız İngilizce Usta Öğretici olarak yapılabilir ve çalışabilirsiniz.)

TESOL Sertifikası
TESOL İngilizce Öğretimi Metodolojisi ve Uygulaması Sertifikası (The TESOL Certificate in the Methodology and Practice of English Language Teaching) alırsınız. Böylelikle, uluslararası tanınırlığa sahip iki sertifikaya tek zaman diliminde bir kez kurs bedeli ödeyerek sahip olursunuz.

TESOL Kurs seçenekleri

Sınıf içi TESOL Eğitim
Ortalama 10-12 kişilik VIP sınıflarda uzman öğretmenler tarafından verilen eğitimdir. 

Online TESOL
Online kursun size getirdiği bazı avantajlar şunlardır;

  • Kendi programınıza göre çalışma takviminizi oluşturursunuz.
  • Kendi hızınızda çalışmanıza olanak sağlar.( 6 ay içerisinde kursu bitirmeniz kaydıyla)
  • Eğitim koçunuzdan destek ve geri bildirim alırsınız.
  • Evinizin rahatlığında ders çalışırsınız.

Eğitim Koçu
Yüksek derecede yetenekli ve deneyimli "öğretmen yetiştirme eğitmenleri" ile çalışırsınız. Eğitim koçunuz aklınıza gelebilecek soruları cevaplayıp, ihtiyacınız doğrultusunda size yardımcı olacaktır. Çalışmalarınız boyunca size rehberlik edip, geri bildirim sağlayacaktır. Eğitim koçunuzla mesaj yoluyla düzenli olarak iletişim kurup, belli aralıklarla Skype üzerinden yüz yüze görüşebileceksiniz.

Öğrenci Koordinatörü
Sizlere, gereken bütün ihtiyaçlarınız ( yabancı ülke vatandaşıysanız vize ve çalışma izni, sigorta, şehir rehberliği, getirmeniz gerekenler, en uygun havayolları, İngilizce bilen personel ve hatta sağlık hizmetleri ) ile ilgili destek verecek olan bir öğrenci koordinatörünüz olacaktır.

İŞ İMKANLARI

İş Garantisi
TESOL Sertifikası ile hayat boyu bir meslek garantiniz olur. Bu belge Türkiye Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı tüm özel kuruluşlarda geçerlidir.

Kurumlarımıza Başvuru
İş imkanlarınızı kişisel olarak ya da Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları'nın uluslararası bağlantıları ile değerlendirebilirsiniz.

İletişim Formu

İnsan Kaynakları (İş Başvuru) Formu

Kişisel Bilgiler

Öğrenim Bilgileri

Yüksek Lisans
Üniversite
Yüksekokul
Lise

İş Deneyimi

 
 
 
Kodu Değiştir
Ücretsiz Online İngilizce Deneme Sınavı Hemen Seviyeni Belirle!

Seviye Tespit Sınavı!
Back to Top