Kurumsal İngilizce

Amerikan Kültür Derneği Dil Okulları olarak kurumsal yapımız gereği öncelikli amaçlarımızdan biri, köklü dil eğitim geçmişimizi çağdaş yöntemlerle sürekli yenileyerek resmi ve özel kuruluşların dil eğitimi ihtiyaçlarını karşılamak olmuştur.

Kuruluşunuza özel dil eğitimi için kuruluşunuza özel programlar belirlemek kurumsal dil eğitiminde en doğru yöntemdir. Bu yöntemle dil okulumuzda standart olan İngilizce programlarımız dışında ihtiyacınıza yönelik eğitimler de oluşturulur.

Kurumunuza özel eğitim programını oluşturulurken ilk etapta sizden aldığımız bilgiler ışığında seviye tespit sınavını hazırlar ve uygularız.

Seviye sınavının ardından, hem İngilizce seviyelerini en doğru şekilde tespit etmek hem de kişilik analizlerini yaparak en sağlıklı eğitimin nasıl verilebileceğini saptamak amacıyla öğrenci adayları tek tek mülakata alınmaktadır.

Başından sonuna öğretmenlerimiz ve eğitim danışmanlarımızın gözetiminde titizlikle gerçekleştirilen bu süreçler sonucunda, elde ettiğimiz veriler ışığında kurumunuza özel bir eğitim programı oluşturulur.

Eğitiminizi ister okulumuzda isterseniz de kendi kurumunuz içinde alabilirsiniz. Çalışanlarınız merkezlerimizde devam etmekte olan kişilere özel açık grup derslerimize katılabilecekleri gibi birebir eğitim de alabilirler. Fazla mesai, hastalık gibi durumlardan kaynaklanan ders kaçırmalarını okulumuz içindeki tekrar dersleri ile ücretsiz olarak telafi edebilirler.

Eğitim boyunca kullanılacak olan tüm materyaller (kitaplar, ses materyalleri, görüntülü materyaller) okulumuz tarafından ücretsiz olarak öğrencilerimize hediye edilir.

 

Eğitim süreci boyunca katılımcıların başarı düzeyleri, notları ve devam durumunu gösteren raporlar hazırlanarak şirket yönetiminize sunulmaktadır.

Ücretsiz Online İngilizce Deneme Sınavı Hemen Seviyeni Belirle!

Seviye Tespit Sınavı!
Back to Top