Sınav İngilizcesi

Amerikan Kültür Derneği Dil Okulları Sınav İngilizcesi Programları ile TOEFL IBT, YDS'de iyi bir skor elde etmeniz için size profesyonel destek vermektedir.

Ülkemiz de dahil olmak üzere dünya genelinde yaklaşık 6.000 eğitim kurumu tarafından ‘İngilizce Yeterlilik Belgesi’ olarak kabul edilen TOEFL (Test of English as a Foreign Language), üniversite eğitimine yabancı dilde devam edecekler, yurtdışında eğitim alacaklar, yüksek lisans ve master programlarına katılacaklar için aranan bir şart, birbirinden farklı birçok sektörde çalışan beyaz yakalılar içinse statü-maaş artışına neden olan bir sınavdır.

 

TOEFL, reading (okuma), listening (dinleme), speaking (konuşma) ve writing (yazma) bölümlerinden oluşmaktadır ve özellikle IBT (Internet Based Test = Internet Üzerinden Test) sınavına geçildiğinden beri, sadece İngilizce bilgisini ölçen bir sınav olmadığı için, sınav taktikleri de farklıdır.

TOEFL IBT’de iyi bir skor elde etmeniz için sınav taktikleri, sınav tekniği ve içeriği ile ilgili profesyonel bir destek almanız önemlidir.

Okulumuzda TOEFL IBT içeriğine uygun olarak oluşturulmuş TOEFL programında  öncelikle sınav tekniklerini ile ilgili  eğitim alırsınız. Daha sonra sınav online olarak gerçekleştirildiği için bilgisayar hakimiyetinizi ve pratiğinizi artırmak için bilgisayar ortamında birebir TOEFL sınavına uygun olarak uygulamalı bir eğitim alırsınız.

Ayrıca Karşıyaka şubemiz TOEFL sınav merkezi olarak da hizmet vermektedir.

YDS (Yabancı Dil Sınavı) eğitim programlarında önce gramer eksikleriniz tamamlanır. Sonra, sınav taktikleri, sorulardaki ipuçları, şıklardaki püf noktaları gibi konularla tamamen sınav tekniklerine yönelik bir eğitim alısınız. Ayrıca ‘vocabulary’ yani kelime çalışmalarıyla da kelime dağarcığınızı genişletirsiniz.

 

Amerikan Kültür Derneği Dil Okulları'nın Sınav İngilizcesi alanındaki başarı oranı %93'tür.

Ücretsiz Online İngilizce Deneme Sınavı Hemen Seviyeni Belirle!

Seviye Tespit Sınavı!
Back to Top