48 Günde İngilizce

48 Günde İngilizce

 

48 Günde İngilizce Nedir?

"Amerikan Kültür Derneği (American Culture Association)"nin 8 yıldır tüm dünyada özel müşterilerine uyguladığı bir eğitim sistemidir. Bu program, dünyada bilinen en etkili, en hızlı ve en kolay dil öğrenme yöntemidir.

Bu programda öğrencilere meslekleri doğrultusunda en çok ihtiyaç duyacakları kelimeler ve cümle yapıları öğretilirken hayat boyu belki de hiç kullanmayacakları ve hatta bir Amerikalının bile günlük yaşamda hiç kullanmadığı gereksiz gramer bilgileri ve kelimeler öğretilmez.

48 Günde İngilizce kursları, öğrencilerine en kısa sürede ve en etkili şekilde kelime ve konuşma ağırlıklı bir İngilizce eğitimi verir. Programa başladığınızda ilk iki günlük deneme süresinde ne kadar hızlı ve kolay bir şekilde İngilizce öğrendiğinize siz de şaşıracaksınız. Daha da önemlisi İngilizce öğrenip öğrenemediğinize programın sonunda siz karar vereceksiniz.

 

4 Kişilik Sınıflarda Ders ve 12 günde 1 kur

48 Günde İngilizcenin en önemli özelliği, öğrencisine 4 kişilik gruplarda hizmet vermesidir. 4 kişilik gruplarda öğrenci ve öğretmen iletişimi en üst düzeyde tutulurken her öğrenciye yeterince konuşma pratiği yapabilme olanağı sağlanır.

1 kurun tamamlandığı 12 gün; 12 ders günüdür. 12 günlük bu süre 4 haftada tamamlanır. Toplam 4 kur olan eğitim ortalama 4 aylık bir sürede bitirilmektedir. İngilizce iletişimdeki en önemli husus en çok kullanılan 1000 kelimeyi öğrenmek ve konuşma sırasında kullanabilmektir. İşte, 48 Günde İngilizce öğrencisine, kendisine özgü bir eğitim sistemiyle 48 günde en az 1000 kelimeyi ve güncel dilbilgisi bilgilerini öğretmektedir.

 

48 günde İngilizce nasıl uygulanır?

Öğrencilerimiz 4 kişilik gruplarda bilgisayar destekli eğitim görürler.

Bu, en düşük öğrenci sayılı grup programıdır. Belirlediğimiz haftanın 3 günü derse gelirken derslerinin olmadığı diğer günlerde sorumlu öğretmenlerimiz tarafından cep telefonuyla aranarak İngilizce konuşma pratiği yaparlar. Bu programda her 4 ders saati içinde öğretilen önemli kelimeler öğrencilerin cep telefonlarına ve e-mail adreslerine Türkçe karşılıklarıyla birlikte gönderilir. Programın başarılı olmasının en önemli nedeni öğrencilerimizin evlerinde o gün öğrendikleri kelimeleri tekrar etmeleridir.

 

48 Günde İngilizce Programı'ndan memnun kalmazsam ne olacak?

İyi sistemler ve kurslar kendilerine güvenirler;

  • Her 12 günlük eğitimin sonunda öğrenemediğini beyan eden öğrencilerimiz (devamsızlıkları %10'u geçmediği takdirde) aynı programı ücretsiz olarak tekrar edebilirler.

  • 48 Günde İngilizcenin ilk 2 günlük eğitimi sonunda toplam 8 saat özel ders aldığınızda memnun kalmazsanız hiçbir gerekçe göstermeden ve hiçbir bedel ödemeden kurumumuzdan ayrılabilirsiniz. 48 Günde İngilizce Kursları prensip olarak bu deneme sürecinde öğrencisinden hiçbir biçimde senet, kredi kartı ve nakit ödeme kabul etmemekte ve sözleşme imzalatmamaktadır.

 

48 günde İngilizce hangi kuruluşların güvencesi altındadır?

Tüm dünyada 48 Günde İngilizce Programlarını "Amerikan Kültür Derneği" düzenlemektedir. Kuruluşun kalite standartları, memnun kalmayan öğrencinin ücret iadesi ve tüm tüketici hakları yönünden sorumlu marka sahibi olan "Amerikan Kültür Derneği (American Culture Association)"ne aittir.

48 Günde İngilizce ülkemizde ulusal markaların üretim ve hizmet sektöründeki en büyük denetim kuruluşlarından biri olan Markalar Birliği tarafından denetlenmektedir.

 

Bu program “Amerikan Kültür Derneği”nin tüm dünyada tescilli eğitim programı olup defalarca eğitim başarı ödülleri kazanmıştır.

Ücretsiz Online İngilizce Deneme Sınavı Hemen Seviyeni Belirle!

Seviye Tespit Sınavı!
Back to Top