Duyurular

SINIF AÇILIŞ TARİHLERİ

EN YAKIN SINIF AÇILIŞ TARİHLERİ !!!


STARTER
HAFTA İÇİ AKŞAM GRUBU BAŞLANGIÇ TARİHİ: 11.02.19
19:20-21:30
(KONTENJAN 2 KİŞİ)

A1
HAFTA İÇİ AKŞAM GRUBU BAŞLANGIÇ TARİHİ: 04.02.19
19:20-21:30
(KONTENJAN 3 KİŞİ)

B1
HAFTA İÇİ AKŞAM GRUBU BAŞLANGIÇ TARİHİ: 04.03.19
19:20-21:30
(KONTENJAN 5 KİŞİ)

A2
HAFTA SONU SABAH GRUBU BAŞLANGIÇ TARİHİ: 09.02.19
10:00-13:15
(KONTENJAN 3 KİŞİ)

B1
HAFTA SONU SABAH GRUBU BAŞLANGIÇ TARİHİ: 23.03.19
10:00-13:15
(KONTENJAN 2 KİŞİ)

B2
HAFTA SONU SABAH GRUBU BAŞLANGIÇ TARİHİ: 16.02.19
10:00-13:15
(KONTENJAN 5 KİŞİ)


YDS-LYS5-IELTS-TOEFL SINAV PROGRAMLARI

YDS LYS5 IELTS ve TOEFL SINAV PROGRAMLARI

YERLİ VE YABANCI HOCALAR EŞLİĞİNDE %100 ÖĞRENME GARANTİSİ...
YABANCI DİL SINAVLARINIZA  KÜÇÜKÇEKMECE  AMERİKAN  KÜLTÜR  GÜVENCESİYLE HAZIRLANIN...
DETAYLI BİLGİ İÇİN:
0212 580 21 00-11


İNGİLTERE'DE EĞİTİM

KÜÇÜKÇEKMECE AMERİKAN KÜLTÜR'DE


4 KUR İNGİLİZCE EĞİTİM ALIMLARINDA %15 EKSTRA İNDİRİM ve
İNGİLTERE'DE;

>16 GÜNLÜK DİL EĞİTİMİ
>YÜKSEK LİSANS DİPLOMASI (MBA)
>KONAKLAMA

999£


HAVAK ÇALIŞANLARINA ÖZEL

TÜRK HAVA YOLLARI ÇALIŞANLARINA ÖZEL %40 İNDİRİM İLE

DYNED, DLA, LEVEL 4, IELTS & TOEFL GİBİ SINAVLARA

KÜÇÜKÇEKMECE AMERİKAN KÜLTÜR DİL OKULU KALİTESİYLE

SİZLER DE HAZIRLANIN...


Aile Birleşimi Sınavı

Aile Birleşimi Sınavını Siz De Kazanabilirsiniz


Hem De Sadece 50 Ders Saati İle...


Yaz Okulu

YAZ OKULU ERKEN KAYITLARIMIZ BAŞLAMIŞTIR! 25 HAZİRAN'DAN 16 AĞUSTOS'A KADAR HAFTA İÇİ PAZARTESİ, SALI, ÇARŞAMBA, PERŞEMBE GÜNLERİ SAAT 12:00 - 14:40 ARASINDA TOPLAMDA 100 SAATLİK BİR PROGRAM.


DETAYLI BİLGİ İÇİN LÜTFEN BİZLERE ULAŞINIZ. ADRES: CUMHURİYET MAH. İNÖNÜ CAD. NO: 35 KAT: 4 KÜÇÜKÇEKMECE/İSTANBUL TELEFON: 0212 580 21 00 - 11


14 Subat Ask Indirimi

14 ŞUBAT'A ÖZEL SEVGİNİZİ DİLLENDİRİN KAMPANYASI İLE %14 İNDİRİM FIRSATINI KAÇIRMAYIN. SON GÜN 14 ŞUBAT.

KÜÇÜKÇEKMECE AMERİKAN KÜLTÜR TEL: 0212 580 21 00-11


TESOL ile Öğretmenlik Fırsatı !!!

TESOL SİZE NELER SUNAR

TESOL (Teaching English to Speakers of Other Languages), ana dili İngilizce olmayan kişilere İngilizce öğretme yetkinliğinizi gösterir bir belge alınmasını sağlayan kursun kısaltılmış adıdır. TESOL Sertifikasyon kursu sonunda alınacak olan sertifikalar HARVARD PUBLISHERS tarafından akreditedir ve dünyanın her yerinde geçerlidir. TESOL sertifikası alındıktan sonra herhangi bir özel öğretim kurumuna rahatlıkla (özel okullar, yabancı dil kursları, dershaneler vb.) başvurulabilir. 

TESOL kursumuz iki yönden akreditedir. Birincisi kullanılan temel içerik (daha sonra Amerikan Kültür Yabancı Dil Okulları tarafından eğitici videolarla desteklenmiş ve geliştirilmiştir) dünyanın en büyük TESOL kursu hizmeti veren HARVARD PUBLISHERS'a aittir. Ayrıca, COLLEGE OF TEACHERS'ın kurumsal üyesi olan Amerikan Kültür® Dil Okulları tarafından tüm program titizlikle gözden geçirilmiştir.

TESOL

NEDEN TESOL?

Usta Öğretici
Bu sertifika ile hem Türkiye'de hem de tüm dünyada ana dili İngilizce olmayan herkese yasal olarak İngilizce öğretebilirsiniz. (Bu program sonunda alacağız sertifika ile Türkiye'deki tüm özel okullarda ve dil kurslarında M.E.B’den onaylı atamanız İngilizce Usta Öğretici olarak yapılabilir ve çalışabilirsiniz.)

TESOL Sertifikası
TESOL İngilizce Öğretimi Metodolojisi ve Uygulaması Sertifikası (The TESOL Certificate in the Methodology and Practice of English Language Teaching) alırsınız. Böylelikle, uluslararası tanınırlığa sahip iki sertifikaya tek zaman diliminde bir kez kurs bedeli ödeyerek sahip olursunuz.

TESOL Kurs seçenekleri

Sınıf içi TESOL Eğitim
Ortalama 10-12 kişilik VIP sınıflarda uzman öğretmenler tarafından verilen eğitimdir. 

Online TESOL
Online kursun size getirdiği bazı avantajlar şunlardır;

  • Kendi programınıza göre çalışma takviminizi oluşturursunuz.
  • Kendi hızınızda çalışmanıza olanak sağlar.( 6 ay içerisinde kursu bitirmeniz kaydıyla)
  • Eğitim koçunuzdan destek ve geri bildirim alırsınız.
  • Evinizin rahatlığında ders çalışırsınız.

Eğitim Koçu
Yüksek derecede yetenekli ve deneyimli "öğretmen yetiştirme eğitmenleri" ile çalışırsınız. Eğitim koçunuz aklınıza gelebilecek soruları cevaplayıp, ihtiyacınız doğrultusunda size yardımcı olacaktır. Çalışmalarınız boyunca size rehberlik edip, geri bildirim sağlayacaktır. Eğitim koçunuzla mesaj yoluyla düzenli olarak iletişim kurup, belli aralıklarla Skype üzerinden yüz yüze görüşebileceksiniz.

Öğrenci Koordinatörü
Sizlere, gereken bütün ihtiyaçlarınız ( yabancı ülke vatandaşıysanız vize ve çalışma izni, sigorta, şehir rehberliği, getirmeniz gerekenler, en uygun havayolları, İngilizce bilen personel ve hatta sağlık hizmetleri ) ile ilgili destek verecek olan bir öğrenci koordinatörünüz olacaktır.

İŞ İMKANLARI

İş Garantisi
TESOL Sertifikası ile hayat boyu bir meslek garantiniz olur. Bu belge Türkiye Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı tüm özel kuruluşlarda geçerlidir.

Kurumlarımıza Başvuru
İş imkanlarınızı kişisel olarak ya da Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları'nın uluslararası bağlantıları ile değerlendirebilirsiniz.


ARAPÇA -TÜRKÇE , TÜRKÇE - ARAPÇA , ARAPÇA - İNGİLİZCE EĞİTİMLERİMİZ BAŞLAMIŞTIR.

Bu seviyeler ; 

1.Seviye–BAŞLANGIÇ (Okuma-Yazma Yoğun-Konuşma-Dinleme Yoğun) 
2.Seviye-TEMEL (Okuma-Yazma Yoğun-Konuşma-Dinleme Yoğun-Temel Gramer Kuralları) 
3.Seviye-ORTA (Okuma Yoğun-Yazma-Konuşma Yoğun-Dinleme Yoğun-Gramer) 
4.Seviye-İLERİ (Okuma Yoğun-Yazma-Konuşma Yoğun-Dinleme -Gramer Yoğun) 

Her seviyede dört temel beceriye yer verilmiş ve sistemli gramer eğitimi programımıza eklenmiştir.


HAVACILIK İNGİLİZCESİ

THY İngilizce sinavi (DYNED)ve Kabin memurluğu için THY ile kurumsal anlaşmalı tek şube olan Küçükçekmece Amerikan Kültür ile mülakatlara ve sınavlara uzman kadromuzla hazırlanabilirsiniz..! 


DETAYLI BiLGi iCiN : 02125802100 


7-14 yaş çocuk grubu İÇİN ÇEŞİTLİ HEDİYELER KAZANMA ŞANSI..!

7-14 YAŞ ÇOCUK GRUBU İÇİN ÜCRETSİZ SEVİYE BELİRLEME SINAVINA GİREN HERKESE ÇEKİLİŞLE QUADCOPTER-SANAL GERÇEKLİK GÖZLÜĞÜ-TABLET VE %100 BURS KAZANMA ŞANSINI KAÇIRMAYIN..!


YAZ OKULU - EARLY 7-14 YAŞ GRUBU HIZLANDIRILMIŞ EĞİTİM

Yaz aylarını değerlendirmek mi istiyorsunuz? Amerikan Kültür farkı ile İngilizce Yaz Okulları’nın 2015’e özel kampanyalarını kaçırmayın!

 

İngilizce Yaz Okulları

İngilizce yaz okulu  yaz tatilini değerlendirmek isteyen öğrencilerin ihtiyacına yönelik olarak tasarlanmalıdır. Kısa bir zaman gibi gözükse de İngilizce  yaz okulu öğrencilere faydalı olur. Anlayamadıkları konuları daha iyi bir şekilde anlayabilirler, eğer öğrenci okuluna göre geri seviyedeyse İngilizce yaz okulu sayesinde eksikliklerini kapatabilir.

İngilizce yaz okullarına katılıp, siz de gerek kendiniz gerekse çocuğunuz için, yaz aylarını hem eğitime hem de eğlenceye mi ayırmak istiyorsunuz?

 Amerikan Kültür İngilizce yaz okulları, İngilizce öğrenimine yıl içerisinde gerekli zamanı ayıramamış, veya İngilizce eğitimi almış fakat yeterli başarıyı sağlayamamış öğrencilere, İngilizce’yi öğrenmenin aslında  zor olmadığını kanıtlar nitelikteki eğitimleri ile, yaz aylarını fırsata çeviriyor.

İngilizce yaz okullarında öğrenciyi sıkmayan, sadece dilbilgisi hedeflemeyen, akıcı konuşmayı ve kelime haznesini geliştirmeyi hedefleyen yaz programları sizler için özel olarak hazırlanıyor.

İngilizce yaz okullarımız, genel İngilizce derslerinden biraz daha farklı içeriğe sahip olmasının yanında yaz okulları için özel olarak hazırlamış ek derslerle de hedefe ulaşmayı kesinleştiriyor.

  • YAZ OKULU 2,5 AYLIK PROGRAM - BAŞLAMA TARİHİ - 15 HAZİRAN - 10 EYLÜL 2015
  • YAZ OKULU 2 AYLIK PROGRAM - BAŞLAMA TARİHİ - 20 TEMMUZ- 10 EYLÜL 2015


   
ERKEN KAYIT 
AVANTAJLARINDAN YARARLANIN...


Home Work Clob ( Eve Ödev Kalmasın )

Çocukların okula başlamasıyla birlikte aileler için çocuklarıyla ilgili yeni bir kaygı ve stres kaynağının oluştuğu artık yadsınamaz bir gerçektir. Çocuğun ilköğretim yıllarında doğru çalışma yollarını öğrenmesi, ödev bilincini kazanması, ödevlerini eksiksiz yapması ileriki yıllarda alacağı eğitimlerde çok önemli bir rol oynamaktadır.

Günümüzde artık ailelerin nerdeyse tamamı için çocuğun ödevleri aile içindeki ilişkileri geren, ailenin yaşam biçimini ciddi bir biçimde şekillendiren bir olguya dönüşmüştür. Ödev yaparken tahammülünü yitiren ve bu tahammülsüzlüğü dile getiren anne ve babaların sayısı her geçen gün hızla artıyor. Doğal olarak bu gergin ilişkiler çocuğun ödevlere, okula ve ders çalışmaya bakışını da olumsuz etkiliyor.

Erken İngilizce çocukların okuldan sonra keyifle ödevlerini yapacakları, belki de okulda tam anlamıyla öğrenemedikleri bir konuyu eksiksiz öğrenecekleri, bütün bunları yaparken kesinlikle çok eğlenecekleri biçimde hazırlanmıştır.


Ücretsiz Online İngilizce Deneme Sınavı Hemen Seviyeni Belirle!

Seviye Tespit Sınavı!
Back to Top